
Тумба кухонна нижня кутова Еверест Еко 790 дуб крафт білий + білий 79х46х82 см Кухонний модуль
1 773,20 ₴
1 364 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071032
Кухонний модуль нижній кутовий Еверест Еко 790 дуб крафт білий/білий (без стільниці)
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплату 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обробляється і відвантажується зі складу упродовж двох-п'яти днів
Внимание! Ціни на модулі вказані БЕЗ СТОЛЕШНІЦІ.
Кухонний модуль нижній кутовий Еко 790 від меблевої фабрики Еверест — ідеально впишеться в будь-який інтер'єр кухні. Кутовий модуль завершальний кухонний гарнітур з одними дверцятами та відкритим відділенням для зберігання кухонного приладдя. Модуль виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan і вирізняється міцністю й довговічністю.
Кухонні модулі серії Еко представлені на цоколі, нижній плінтус і ручки до дверцят і ящиків входять до комплекту.
Габарити:
- Ширина — 79 см
- Глибина — 46 см
- Висота — 82 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий , Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 18828 |
| Готові набори | https://dendenshop.prom.ua/g135636971-kuhni |
| Кухні на замовлення | https://dendenshop.prom.ua/g124506552-kuhni-zakaz |
| Назва | Тумба кухонна нижня кутова Еверест Еко 790 дуб крафт білий + білий 79х46х82 см Кухонний модуль |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Нижні |
- Ціна: 1 364 ₴

