
Тумба кухонна нижня з ящиком Еверест Еко 800 дуб сонома+німфея альба 80х46х82 см Кухонний модуль
2 731,30 ₴
2 101 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071038
Кухонний модуль нижній із шухлядою Еверест Еко 800 дуб сонома/німфея альба
Внимание! Ціни на модулі вказані БЕЗ СТОЛЕШНІЦІ.
Кухонний модуль нижній із шухлядою Еко 800 від меблевої фабрики Еверест — ідеально впишеться в будь-який інтер'єр кухні, дасть змогу ефективно розташувати робочі зони. Зверху розміщений висувний ящик на роликових напрямних для кухонної дрібниці, внизу дві двостулкові дверцята за якими розташована полиця для зберігання різного кухонного приладдя та посуду. Модуль виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan і вирізняється міцністю й довговічністю.
Кухонні модулі серії Еко представлені на цоколі, нижній плінтус і ручки до дверцят і ящиків входять до комплекту.
Габарити:
- Ширина — 80 см
- Глибина — 46 см
- Висота — 82 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для прибирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток.
Відкрийте для себе новий рівень зручності та стилю з кухонним модулем нижнім Еверестом Еко. Цей елегантний модуль стане ідеальним доповненням до вашої кухні.. Його компактні розміри дають змогу ефективно використовувати простір. Завдяки сучасному дизайну, цей модуль легко впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи нотку сучасності та затишку.
Не проґавте можливість зробити вашу кухню функціональною та стильною. Кухонний модуль нижній Еверест Еко не тільки практичний, але й має естетично привабливий вигляд. Його висока якість матеріалів гарантує довговічність і зносостійкість, а легкий догляд дасть змогу вам насолоджуватися ним без зайвих турбот. Виберіть Еверест Еко та створіть кухню, що поєднує сучасний дизайн, зручність і екологічну чистоту для вашого дому!
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки за передоплатою 20% від вартості товару або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Нова Пошта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
— покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
— покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій із товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 18834 |
| Готові набори | https://dendenshop.prom.ua/g135636971-kuhni |
| Кухні на замовлення | https://dendenshop.prom.ua/g124506552-kuhni-zakaz |
| Назва | Тумба кухонна нижня з ящиком Еверест Еко 800 дуб сонома+німфея альба 80х46х82 см Кухонний модуль |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Нижні |
| Колір | Дуб сонома+ Німфея Альба |
- Ціна: 2 101 ₴

