Топ
-23%

Тумба кухонна нижня Еверест Еко 300 дуб сонома + німфея альба 30х46х82 см (DTM-071048)
1 392,30 ₴
1 071 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071048
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба кухонна нижня Еверест Еко 300 дуб сонома/німфея альба 30х46х82 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Німфея Альба |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 18844 |
| Готові набори | https://dendenshop.prom.ua/g135636971-kuhni |
| Кухні на замовлення | https://dendenshop.prom.ua/g124506552-kuhni-zakaz |
| Назва | Тумба кухонна нижня Еверест Еко 300 дуб сонома + німфея альба 30х46х82 см (DTM-071048) |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Нижні |
| Колір | Дуб сонома+ Німфея Альба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 071 ₴
