Топ
-23%

Тумба кухонна нижня Еверест Еко 790 дуб сонома/німфея альба 79х46х82 см Модуль кутовий
1 773,20 ₴
1 364 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071049
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба кухонна нижня Еверест Еко 790 дуб сонома/німфея альба 79х46х82 см Модуль кутовий виготовлений із ЛДСП
Внимание! Ціни на модулі вказані БЕЗ СТОЛЕШНІЦІ
Кухонний модуль нижній кутовий Еко 790 від меблевої фабрики Еверест — ідеально впишеться в будь-який інтер'єр кухні. Кутовий модуль завершальний кухонний гарнітур з одними дверцятами та відкритим відділенням для зберігання кухонного приладдя. Модуль зроблений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan і вирізняється міцністю й довговічністю.
Кухонні модулі серії Еко представлені на цоколі, нижній плінтус і ручки до дверцят і ящиків входять до комплекту.
Габарити:
- Ширина — 79 см
- Глибина — 46 см
- Висота — 82 см
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки по передоплаття 20% від вартості товару, мінімум 200 грн. або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Новая Почта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
- Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій про механічні ушкодження та комплектації товару, якщо:
- — покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
- — покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий, Німфея Альба |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 18845 |
| Готові набори | https://dendenshop.prom.ua/g135636971-kuhni |
| Кухні на замовлення | https://dendenshop.prom.ua/g124506552-kuhni-zakaz |
| Назва | Тумба кухонна нижня кутова Еверест Еко 790 дуб сонома + німфея альба 79х46х82 см (DTM-071049) |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип кухні | Нижні |
| Колір | Дуб сонома+ Німфея Альба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 364 ₴

