
Кухонна шафа верхня Еверест Еко 500 дуб сонома/німфея альба 50х30х58 см (DTM-071011)
1 248 ₴
960 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071011
Кухонний модуль верхній Еверест
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаті 10% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для прибирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток.
Відкрийте для себе новий рівень зручності та стилю з кухонним модулем нижнім Еверестом Еко. Його компактні розміри дають змогу ефективно використовувати простір, а стільниця забезпечує додаткову робочу площу для приготування їжі. Завдяки сучасному дизайну, цей модуль легко впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи нотку сучасності та затишку.
Не проґавте можливість зробити вашу кухню функціональною та стильною. Кухонний модуль нижній Еверест Еко не тільки практичний, але й має естетично привабливий вигляд. Його висока якість матеріалів гарантує довговічність і зносостійкість, а легкий догляд дасть змогу вам насолоджуватися ним без зайвих турбот. Виберіть Еверест Екої, створіть кухню, що поєднує сучасний дизайн, зручність і екологічну чистоту для вашого дому!
На нашому сайті є безліч варіантів кухонних модулів серії Еко, тому ви можете вибрати та з'єднати для вашої кухні будь-який за кольором, розміром створивши готовий кухонний комплект. Є можливість також придбати готовий кухонний набір з наявності або кухню під замовлення за індивідуальними розмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Німфея Альба |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Кухонна шафа верхня Еверест Еко 500 дуб сонома/німфея альба 50х30х58 см (DTM-071011) |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 роб. дня |
| Тип товару | Кухонний модуль |
| Код: | 18807 |
- Ціна: 960 ₴
