
Кухонна шафа вітрину верхня Еверест Еко 600 дуб сонома/сонома 60х30х58 см
1 628,90 ₴
1 253 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071053
Кухонний модуль вітрину Еверест Еко 600 дуб сонома/сонома
Доставка по Україні за тарифами перевізника
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата (запрошена повертається у разі незабору замовлення з вирахунком оплати за доставку)
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Кухонний модуль вітрина Еко 600 від меблевої фабрики Еверест — допоможе створити та спроєктувати кухню будь-якого формату та розміру. Верхня шафа вітрина з двома дверцятами за якими розташована полиця для різного кухонного приладдя та харчових продуктів. Модуль зроблений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan і вирізняється міцністю й довговічністю.
Габарити верхньої шафи:
- Ширина — 60 см
- Глибина — 30 см
- Висота — 58 см
На нашому сайті є безліч варіантів кухонних модулів серії Еко, тому ви можете вибрати та з'єднати для вашої кухні будь-який за кольором, розміром створивши готовий кухонний комплект. Є можливість також придбати готовий кухонний набір з наявності або кухню під замовлення за індивідуальними розмірами.
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для прибирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток
Шукаєте стильний і функціональний елемент для вашої кухні? Кухонний модуль верхній Еверест Еко — це ідеальне рішення для створення сучасного інтер'єру. Його елегантний дизайн надає легкості та свіжості, а компактні розміри дають змогу оптимально використовувати простір. Ви зможете з легкістю організувати зберігання кухонного приладдя, не жертвуючи стилем.
Не втрачайте можливість оновити вашу кухню! Модуль виготовлений із якісних матеріалів, що забезпечують довговічність і надійність у використанні. Завдяки продуманій конструкції ви зможете насолоджуватися комфортом і зручністю під час приготування їжі. Вибирайте Кухонний модуль верхній Еверест Еко 600 і створюйте затишну атмосферу у вашій кухні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 18847 |
| Назва | Кухонна шафа вітрину верхня Еверест Еко 600 дуб сонома/сонома 60х30х58 см |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 роб. дня |
| Тип товару | Кухонний модуль |
- Ціна: 1 253 ₴

