Топ
-23%

Стелаж М-ЗОН Джеко 1072 Сонома (MZN-031002)
2 210 ₴
1 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 51031002
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж М-ЗОН Джеко 1072 Сонома – Ваш ідеальний помічник для організації простору
Вас турбує безлад у домі? Стелаж М-ЗОН Джеко 1072 Сонома стане справжнім рятівником для вашого інтер'єру! Завдяки елегантному дизайну та функціональності, він не лише організує ваші речі, але й додасть стилю будь-якій кімнаті. Виготовлений з високоякісних матеріалів, цей стелаж забезпечить довговічність і надійність у використанні.
Не пропустіть можливість перетворити свій простір! Стелаж М-ЗОН Джеко 1072 Сонома – це не просто меблі, а справжнє мистецтво організації. Замовте його вже сьогодні та насолоджуйтеся порядком і гармонією у вашому домі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | М-Зон |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Кількість ярусів етажерки | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип етажерки | пряма |
| Тип меблів | Етажерка |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Висота етажерки | 1078 мм |
| Глибина етажерки | 230 мм |
| Ширина етажерки | 1073 мм |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Корпус (каркас) етажерки | ДСП ламінована |
| Полиці етажерки | ДСП ламінована |
| Фасади етажерки | ДСП ламінована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 17392 |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта. |
| Назва | Стеллаж М-ЗОН Джеко 1072 Сонома (MZN-031002) |
| Оплата | Закази відправляються за передоплатою від 20% хв 200 грн. Або Пром оплата |
| Термін постачання | Замовлення обробляється і відвантажується зі складу впродовж 2-4 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴





