
Cтіл комп'ютерний з полицями М-ЗОН Джеко 1416L лівий Сонома/Антрацит (MZN-031027)
3 876,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 51031027
Стіл комп'ютерний з полицями М-ЗОН Джеко 1416L
Шукаєте ідеальний стіл для вашого комп'ютера? Комп'ютерний стіл М-ЗОН Джеко 1416L - це поєднання сучасного дизайну та функціональності. Його стильний лівий варіант у кольорах Сонома та Антрацит не лише прикрасить ваш робочий простір, але й забезпечить зручність під час роботи. Завдяки продуманій конструкції, ви зможете легко організувати свої робочі матеріали на зручних полицях.
Не пропустіть шанс оновити свій робочий простір! Цей стіл - ідеальне рішення для тих, хто цінує якість та комфорт. Вдосконалюйте своє робоче місце з М-ЗОН Джеко 1416L та насолоджуйтеся кожним моментом продуктивності. Придбайте його вже сьогодні та створіть атмосферу, яка надихатиме вас на нові досягнення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | М-Зон |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Кількість відкритих полиць | 6 шт. |
| Особливості | Вбудований стелаж |
| Призначення | Для офісу |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1416 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1224 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1416 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 766 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1416 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 17417 |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта. |
| Назва | Стіл комп'ютерний з полицями М-ЗОН Джеко 1416L лівий Сонома/Антрацит (MZN-031027) |
| Оплата | Закази відправляються за передоплатою від 20% хв 200 грн. Або Пром оплата |
| Полиці | 6 |
| Термін постачання | Замовлення обробляється і відвантажується зі складу впродовж 2-4 днів |
- Ціна: 3 876,60 ₴




