Топ

Cтіл комп'ютерний з полицями М-ЗОН Джеко 1416P правий Німфея Альба (MZN-031028)
3 876,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 51031028
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл комп'ютерний з полицями М-ЗОН Джеко 1416P правий Німфея Альба
Шукаєте ідеальний комп'ютерний стіл, який поєднує в собі стиль та функціональність? Стіл М-ЗОН Джеко 1416P правий Німфея Альба – це чудове рішення для вашого робочого простору. Його сучасний дизайн та практичні полиці дозволяють організувати все необхідне, забезпечуючи комфорт під час роботи або навчання.
Не упустіть можливість перетворити свій робочий куточок на затишне місце! Завдяки якісним матеріалам та продуманій конструкції, цей стіл стане надійним партнером у вашій щоденній діяльності. Замовте вже сьогодні та насолоджуйтеся зручністю та елегантністю, які приносить стіл М-ЗОН Джеко!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | М-Зон |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Німфея Альба |
| Кількість відкритих полиць | 6 шт. |
| Особливості | Вбудований стелаж |
| Призначення | Для офісу |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | Правий |
| Товщина | 16 мм |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1416 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1224 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1416 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 766 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1416 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 17418 |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта. |
| Назва | Стіл комп'ютерний з полицями М-ЗОН Джеко 1416P правий Німфея Альба (білий) (MZN-031028) |
| Оплата | Закази відправляються за передоплатою від 20% хв 200 грн. Або Пром оплата |
| Термін постачання | Замовлення обробляється і відвантажується зі складу впродовж 2-4 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 876,60 ₴





