
Cтіл комп'ютерний з полицями М-ЗОН Джеко 1416P правий Сонома/Антрацит (MZN-031030)
3 876,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 51031030
Стіл комп'ютерний з полицями М-ЗОН Джеко 1416P
Відкрийте нові горизонти для вашої роботи та творчості з комп'ютерним столом М-ЗОН Джеко 1416P. Цей стильний і функціональний стіл поєднує в собі елегантний дизайн кольору Сонома та Антрацит, що робить його ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру. Завдяки продуманій конструкції та полицям, ви зможете організувати своє робоче місце так, щоб усе було під рукою, що підвищить вашу продуктивність і зручність у використанні.
Не пропустіть можливість перетворити ваше робоче середовище на комфортне і стильне! Стіл Джеко 1416P не лише допоможе вам підтримувати порядок, а й стане акцентом вашого кабінету або офісу. Замовте його вже сьогодні і відчуйте, як ваші ідеї набирають нових обертів у зручному та сучасному просторі!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Кількість відкритих полиць | 5 шт. |
| Особливості | Вбудований стелаж |
| Призначення | Для офісу |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1416 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1224 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1416 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 766 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1416 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 17420 |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта. |
| Назва | Стіл комп'ютерний з полицями М-ЗОН Джеко 1416P правий Сонома/Антрацит (MZN-031030) |
| Оплата | Закази відправляються за передоплатою від 20% хв 200 грн. Або Пром оплата |
| Термін постачання | Замовлення обробляється і відвантажується зі складу впродовж 2-4 днів |
- Ціна: 3 876,60 ₴






