Топ

Стіл комп'ютерний поворотний з полицями М-ЗОН Джеко 1200 Німфея Альба (MZN-031031)
4 243,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 51031031
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл комп'ютерний поворотний з полицями М-ЗОН Джеко 1200 Німфея Альба
Відкрийте нові можливості для вашого робочого простору з комп'ютерним столом М-ЗОН Джеко 1200. Цей стильний та функціональний стіл з поворотною конструкцією і полицями забезпечить вам зручність під час роботи та навчання. Його сучасний дизайн легко впишеться в будь-який інтер'єр, надаючи вашій кімнаті елегантності та затишку.
Не пропустіть шанс зробити ваш робочий процес більш комфортним! Завдяки своїй продуманій конструкції, стіл дозволяє зручно організувати простір для вашої техніки та документів. Обирайте якість і стиль з М-ЗОН Джеко 1200 — і ви не пошкодуєте про своє рішення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | М-Зон |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Німфея Альба |
| Особливості | Вбудований стелаж |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Товщина | 16 мм |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 766 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 766 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 17421 |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта. |
| Назва | Стіл комп'ютерний поворотний з полицями М-ЗОН Джеко 1200 Німфея Альба (білий) (MZN-031031) |
| Оплата | Закази відправляються за передоплатою від 20% хв 200 грн. Або Пром оплата |
| Термін постачання | Замовлення обробляється і відвантажується зі складу впродовж 2-4 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 243,20 ₴








