
Тумба під телевізор із 5 полицями М-ЗОН Джеко 200 Сонома/Антрацит (MZN-031039)
4 959,50 ₴
3 815 ₴
- Готово до відправки
- Код: 51031039
Стильна та функціональна тумба під телевізор М-ЗОН Джеко 200
Відкрийте для себе ідеальне поєднання стилю та функціональності з тумбою під телевізор М-ЗОН Джеко 200. Її сучасний дизайн у кольорах Сонома та Антрацит органічно впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи йому елегантності та затишку. Завдяки п'яти просторим полицям ви зможете зручно розмістити не лише телевізор, а й різноманітні медіа-аксесуари, книги та декоративні елементи.
Не пропустіть можливість перетворити вашу вітальню на стильний простір! Тумба М-ЗОН Джеко 200 — це не тільки практичність, але й естетика. Виберіть цю тумбу, щоб підкреслити ваш індивідуальний стиль, а також насолоджуватись комфортом та порядком у вашому домі. Замовте вже сьогодні і зробіть перший крок до оновлення вашого інтер'єру!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | М-Зон |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Антрацит |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під домашній кінотеатр, Під плазмовий і РК телевізор, Під аудіо-відео апаратуру |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 486 мм |
| Глибина тумби | 348 мм |
| Ширина тумби | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 17429 |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта. |
| Назва | Тумба під телевізор із 5 полицями М-ЗОН Джеко 200 сонома/Антрацит (MZN-031039) |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін постачання | Замовлення обробляється і відвантажується зі складу впродовж 2-4 днів |
| Тип товару | Тумба для телевізора |
- Ціна: 3 815 ₴





