
Тумба під тв довга сучасна ЛТВ-1400 Лайт 140х38х49 см Дуб Крафт білий, Тумби ТВ у сучасному стилі
4 794,40 ₴
3 688 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071082
Тумба під тв довга сучасна ЛТВ-1400 Лайт 140х38х49 см Дуб Крафт білий, Тумби ТВ у сучасному стилі Еверест
Доставка по Україні за тарифами перевізника
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді

Тумба під телевізор Еверест ЛТВ-1400 Лайт
Тумба Еверест з колекції Лайт — — це універсальний елемент меблів, який чудово підійде як для спальні, так і для вітальні. Завдяки сучасному та лаконічному дизайну вона гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Місткі ящики забезпечують зручне зберігання різних речей, а верхня поверхня тумби чудово підходить для розміщення декору, лампи, книг або інших необхідних предметів.
Матеріал виготовлення
Тумба виготовлена з високоякісного ЛДСП, що забезпечує міцність і довговічність виробу. Крайка-ПВХ захищає краї від спрацювання, продовжує термін експлуатації меблів і робить їх естетичнішими. Використання сучасних матеріалів робить тумбу надійною та стійкою до повсякденного використання.

Телескопічні напрямні
У тумбі використовуються телескопічні напрямні, які забезпечують легкість і безшумність руху ящиків. Плавне й безшумне відкривання ящика з повним доступом до його вмісту, додає зручності у використанні.
Телескопічні механізми розраховані на довгий термін експлуатації та витримують регулярне використання без деформацій і заїдань.
Особливості
-
Дві місткі шухляди. Тумба обладнана двома ящиками з телескопічними напрямними, що забезпечує комфортне використання та зручну організацію простору.
-
Компактні розміри. Ідеально підходить для невеликих приміщень, займаючи мінімум простору, але забезпечуючи максимальну функціональність.

Характеристики:
- Матеріал: ЛДСП, ПВХ (крайка);
- Ширина: 1402 мм;
- Глибина: 377 мм;
- Висота: 488 мм;
- Колір: Дуб Крафт білий.
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки по передоплаття 20% від вартості товару, мінімум 200 грн. або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Новая Почта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
- Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій про механічні ушкодження та комплектації товару, якщо:
- — покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
- — покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під домашній кінотеатр, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 488 мм |
| Глибина тумби | 377 мм |
| Ширина тумби | 1402 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 31404 |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта. |
| Назва | Тумба під тв довга сучасна ЛТВ-1400 Лайт 140х38х49 см Дуб Крафт білий, Тумби ТВ у сучасному стилі |
| Оплата | Аванс 20% або Пром Оплата, Оплата частками |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 3 688 ₴



