
Шафа пенала в коридор із висувною шухлядою Еверест Лайт ПЛ-1 Дуб Крафт білий, Шафа- пенал для документів
4 732 ₴
3 640 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071078
Шафа пенала в коридор із висувною шухлядою Еверест Лайт ПЛ-1 Дуб Крафт білий, Шафа- пенал для документів, Матеріал ЛДСП
Пенал із висувною скринькою Еверест Лайт ПЛ-1
Пенал Еверест з колекції Лайт — це компактний і місткий елемент меблів, який чудово впишеться як у спальню, так і в вітальню. Завдяки сучасному та лаконічному дизайну він гармонійно доповнить будь-який інтер'єр. Зручні полиці за закритими дверцятами та ящик на телескопічних напрямних забезпечують акуратне зберігання речей, а продумана конструкція дає змогу максимально ефективно використовувати простір.
Матеріал виготовлення
Пенал виготовлений із високоякісного ЛДСП, що забезпечує міцність і довговічність виробу. Крайка-ПВХ захищає краї від спрацювання, продовжує термін експлуатації меблів і робить їх естетичнішими. Використання сучасних матеріалів робить пенал надійним і стійким до повсякденного використання.


Телескопічні напрямні
У пеналі використовуються телескопічні напрямні, які забезпечують легкість і безшумність руху ящиків. Плавне й безшумне відкривання ящика з повним доступом до його вмісту, додає зручності у використанні.
Телескопічні механізми розраховані на довгий термін експлуатації та витримують регулярне використання без деформацій і заїдань.
Особливості
-
Місткість. Пенал обладнаний ящиком з телескопічними напрямними і полицями за закритими дверцятами, що забезпечує комфортне використання і зручну організацію простору.
-
Універсальність. Ідеально підходить як для спальні, так і для вітальні, займаючи мінімум простору, але забезпечуючи максимальну функціональність.


Характеристики:
- Матеріал: ЛДСП, ПВХ (крайка);
- Ширина: 450 мм;
- Глибина: 360 мм;
- Висота: 2080 мм;
- Колір: Дуб Крафт білий.
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки по передоплаття 20% від вартості товару або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Новая Почта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
- Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
- — покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
- — покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2080 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 360 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 450 мм |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2080 мм |
| Глибина шафи | 360 мм |
| Ширина шафи | 450 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 5 |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 31407 |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта. |
| Назва | Шафа пенала в коридор із висувною шухлядою Еверест Лайт ПЛ-1 Дуб Крафт білий, Шафа- пенал для документів |
| Оплата | Аванс 20% або Пром Оплата, Оплата частками |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 3 640 ₴




