
Тумба приліжкова без ручок ТЛ-1 Лайт 45х38х49 см Дуб Крафт білий, Сучасна приліжкова тумба
1 982,50 ₴
1 525 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071083
Тумба приліжкова без ручок ТЛ-1 Лайт 45х38х49 см Дуб Крафт білий, Сучасна приліжкова тумба з ЛДСП
Доставка по Україні за тарифами перевізника
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді

Тумба приліжкова Еверест з колекції Лайт— це невіддільний елемент меблів у спальні, який стане функціональним доповненням до вашого ліжка. Компактний і сучасний дизайн дає змогу їй гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр, а місткі ящики забезпечують зручне зберігання найнеобхідніших речей. Верхня поверхня тумби може слугувати місцем для розміщення нічної лампи, телефона, склянки води або інших необхідних предметів.
Матеріал виготовлення
Тумба виготовлена з високоякісного ЛДСП, що забезпечує міцність і довговічність виробу. Крайка-ПВХ захищає краї від спрацювання, продовжує термін експлуатації меблів і робить їх естетичнішими. Використання сучасних матеріалів робить тумбу надійною та стійкою до повсякденного використання.


Телескопічні напрямні
Тумба приліжкова Еверест ТЛ-1 Лайт
У тумбі використовуються телескопічні напрямні, які забезпечують легкість і безшумність руху ящиків. Плавне й безшумне відкривання ящика з повним доступом до його вмісту, додає зручності у використанні.
Телескопічні механізми розраховані на довгий термін експлуатації та витримують регулярне використання без деформацій і заїдань.
Особливості
-
Дві місткі шухляди. Тумба обладнана двома ящиками з телескопічними напрямними, що забезпечує комфортне використання та зручну організацію простору.
-
Компактні розміри. Ідеально підходить для невеликих приміщень, займаючи мінімум простору, але забезпечуючи максимальну функціональність.


Характеристики:
- Матеріал: ЛДСП, ПВХ (крайка);
- Ширина: 452 мм;
- Глибина: 377 мм;
- Висота: 488 мм;
- Колір: Дуб Крафт білий.
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки по передоплаття 20% від вартості товару, мінімум 200 грн. або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Новая Почта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
- Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
- — покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
- — покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Крафт Білий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 49 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 45 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 31418 |
| Назва | Тумба приліжкова Еверест ТЛ-1 Лайт 45х38х49 см Дуб Крафт білий (DTM-071083) |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 1 525 ₴




