
Шафа розпашна для одягу з висувними шухлядами (полиці- полиці) Еверест Сіті-1200 120,2х50х204,6 см Дуб сонома/Графіт (DTM-071129)
12 186,20 ₴
9 374 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071129
Шафа розпашна Еверест Сіті: стиль та функціональність для вашого інтер'єру
Відкрийте для себе ідеальне рішення для зберігання одягу з шафою розпашною Еверест Сіті. Її продуманий дизайн з висувними шухлядами та полицями дозволяє організувати ваш простір максимально ефективно. Завдяки елегантному поєднанню дуба сонома та графітового кольору, ця шафа стане стильним акцентом у будь-якій кімнаті, додаючи їй сучасного вигляду.
Не пропустіть можливість покращити свій побут завдяки зручній та місткій шафі. Її компактні розміри (120,2х50х204,6 см) дозволяють легко інтегрувати її в будь-який інтер'єр, а висока якість матеріалів забезпечить тривалий термін служби. Обирайте шафу Еверест Сіті і насолоджуйтесь порядком у вашій оселі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2046 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 500 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + графіт |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 1202 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2046 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Ширина шафи | 1202 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 7 |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 31542 |
| Назва | Шафи для білизни двостулкової (полиці — полиці) Еверест Сіті-1200 120,2х50х204,6 см Дуб сонома+Графіт, Шафа в спальню |
- Ціна: 9 374 ₴





