
Шафа розпашна для одягу з висувними шухлядами (штанга - полиці) Еверест Сіті-1600 160,2х50х204,6 см Дуб сонома/Графіт (DTM-071123)
13 743,60 ₴
10 572 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071123
Шафа розпашна Еверест Сіті-1600: Стиль та функціональність
Шукаєте ідеальне рішення для зберігання вашого одягу? Шафа розпашна Еверест Сіті-1600 стане чудовим вибором для будь-якої кімнати. Завдяки своїм висувним шухлядам, штанзі та полицям, вона забезпечує зручний доступ до ваших речей і допомагає підтримувати порядок. Елегантне поєднання дуба сонома та графіту підкреслить сучасний стиль вашого інтер’єру.
Не упустіть можливість вдосконалити свій простір! Ця шафа не лише практична, але й стійка до зношування, що робить її ідеальним варіантом для щоденного використання. Додайте елементи комфорту та естетики у свій дім з шафою Еверест Сіті-1600, яка стане незамінним атрибутом вашого житла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2046 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 500 мм |
| Колір | Графіт |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + графіт |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 1602 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2046 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Ширина шафи | 1602 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик, ЛДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 5 |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 31536 |
| Назва | Сучасна двостулкова шафа з висувними ящиками Еверест Сіті-1600 160,2х50х204,6 см Дуб сонома + Графіт |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 10 572 ₴




