
Стильна передпокій із дзеркалом у коридор Еверест Авео-2 венге + дуб молочний, Меблі в передпокій готова
8 281 ₴
6 370 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502189
Стильна передпокій із дзеркалом у коридор Еверест Авео-2 венге + дуб молочний, Меблі в передпокій готова (Ш х Г х В) 120 х 38 х 210 см
Практична передпокій із дзеркалом Авео-2 від меблевої фабрики Еверест — компактна модель, яка містить у собі всі необхідні елементи для передпокою.
Обладнана невеликою шафою з дзеркальними дверима. У нижній частині виробу передбачена тумба для взуття, у верхній частині виробу є щит із трьома гачками для одягу та невелика полиця для зберігання головних уборів і парасольок.
Лаконічна та зручна передпокій Авео-2 — — це практичне рішення для облаштування невеликих передпокою, допоможе зі зберіганням речей, водночас не займаючи багато місця.
Передпокій Авео-2 Венге + Дуб молочний
Купити недорого передпокій Авео-2 Еверест можна в таких кольорах:
-
Венге + Дуб молочний,
-
Сонома + Турфель.
Передпокій Авео-2 складається з шафи з дзеркальними дверима, тумби для взуття, полиці та щитом із гачками для одягу.
Корпус і фасади передпокою виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan.
Габарити передпокою Авео-2 (Ш х Г х В) 120 х 38 х 210 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Уся меблях постачається в РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ та упакована в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання.
Для самостійного складання Вам знадобиться:
-
шестигранний ключ під конфірмат (4 мм)
-
хрестова викрутка
-
молоток
Передпокій із дзеркалом Еверест Авео-2: стиль і функціональність
Привітаємо вас у світі елегантного дизайну та практичності! Передпокій із дзеркалом Еверест Авео-2 в кольорі венге з дубом молочним — це ідеальне рішення для вашого дому. Завдяки сучасному стилю і вишуканій колірній гамі цей меблевий комплект не тільки прикрасить ваш інтер'єр, а й стане зручним місцем для зберігання речей. Відчуйте комфорт і затишок, які він приносить у ваш повсякденний побут.
Не проґавте можливість перетворити свою передпокій на затишний куточок! Дзеркало не тільки доповнює загальний вигляд, але й візуально розширює простір, надаючи йому легкості та легкості. Вибираючи Еверест Авео-2, ви інвестуєте в якість, стиль і функціональність, які слугуватимуть вам багато років. Додайте нотки сучасності й елегантності до вашого будинку сьогодні!
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки за передоплатою 20% від вартості товару або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Нова Пошта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій про механічні ушкодження та комплектації товару, якщо:
— покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
— покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + дуб молочний |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Склад комплекту | |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8649 |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта |
| Назва | Стильна передпокій із дзеркалом у коридор Еверест Авео-2 венге + дуб молочний, Меблі в передпокій готова |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 6 370 ₴

