
Двоспальний безпружинний матрац для ліжка ТМ Ismart Koala Nimbus 180х200 см Ортопедичні матраци
14 124,50 ₴
10 865 ₴
- Під замовлення
- Код: 55051168
Відправка з 22 квітня 2026Двоспальний безпружинний матрац для ліжка ТМ Ismart Koala Nimbus 180х200 см Ортопедичні матраци, Висота: 20 см
Матрац безпружинний двосторонній ТМ Ismart Koala Nimbus
Матрац Koala Nimbus від iSmart забезпечує високий рівень комфорту та підтримки завдяки поєднанню сучасних матеріалів. В його основі — високоеластична піна Space Air з приємним масажним ефектом і пінополіуретан Sleep Well, що сприяє правильному положенню хребта під час сну. Завдяки середньому рівню жорсткості (3 з 5) матрац ідеально підходить для широкого кола користувачів, гармонійно поєднуючи м'якість і пружність. Висота виробу становить 20 см, а допустиме навантаження — це ash; до 130 кг на одне спальне місце, що гарантує тривалий комфорт до 8 років.
Матраци входять до категорії гігієнічних товарів, тому після розпакування не можуть бути повторно реалізовані. Однак, якщо матрац має виробничу нестачу або дефекти, його можна повернути або обміняти відповідно до гарантійних умов. Законодавство підтвердження можна знайти в Постанові Кабінета Міністрів України No172 від 19.03.1994 р.
Оптимальний рівень жорсткості
Рівень жорсткості "Середній 3" забезпечує оптимальний баланс між підтримкою та комфортом. Матрац не надто м'який, щоб провалюватися, і не надто жорсткий, щоб створювати дискомфорт. Він підходить для людей, яким важливе правильне положення хребта під час сну, але водночас вони хочуть відчувати легку м'якість і пружність поверхні. Середня жорсткість — універсальний вибір для більшості людей із різними вподобаннями щодо комфорту.
Склад матраца
- Трикотажний чохол: зовнішній шар матраца, виготовлений із м'якого та приємного на дотик трикотажного матеріалу. Він сприяє гарній циркуляції повітря, запобігає перегріванню та надає матрацу відчуття комфорту під час торкання.
- Високоеластична піна Space Air: піна високоеластична та має масажний ефект завдяки своїй профільованій поверхні. Піна повторює контури тіла, створюючи відчуття розслаблення, покращує кровообіг і сприяє швидкому відновленню м'язів під час сну.
- Високоеластичний пінополіуретан Sleep Well — це пружний і довговічний матеріал, який швидко відновлює форму та рівномірно розподіляє навантаження. Він забезпечує комфортну підтримку хребта, адаптуючись до вигинів тіла, і створює оптимальний мікроклімат усередині матраца завдяки гарній повітропроникності.
Характеристики
-
Тип матраца: безпружинний;
- Спальне місце: 180х200 см;
- Висота: 20 см;
- Макс. навантаження на 1 сд. місце: до 130 кг;
- Жорсткість (3) середня;
- Наповнення: піна Space Air, Високоеластичний пінополіуретан Sleep Well;
- Тканина чохла: трикотаж;
- Двусторонний: да;
- Чохол: немає;
- Термін служби: 8 років.
Ортопедичний матрац Ismart Koala Nimbus 180х200 см
Відчуйте справжній комфорт під час сну з ортопедичним матрацом ТМ Ismart Koala Nimbus! Цей безпружинний матрац розміром 180х200 см призначений для забезпечення оптимальної підтримки вашого тіла, що сприяє здоровому та відновлювальному сну. Завдяки сучасним матеріалам, матрац адаптується до форм вашого тіла, зменшуючи навантаження на хребет і суглоби.
Не проґавте можливість поліпшити якість вашого сну! Матрац Ismart Koala Nimbus ідеально підходить як для молодих, так і для людей старшого віку. Розкрийте секрети здорового сну та прокидайтеся бадьорими та наповненими енергією. Замовте свій матрац уже сьогодні та подаруйте собі та своїй родині комфорт, на який ви заслуговуєте!
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки по передоплаття 20% от стоимости товара або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Нова Пошта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
- Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій про механічні ушкодження та комплектації товару, якщо:
- — покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
- — покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
Матраци входять до категорії гігієнічних товарів, тому після розпакування не можуть бути повторно реалізовані. Однак, якщо матрац має виробничу нестачу або дефекти, його можна повернути або обміняти відповідно до гарантійних умов. Законодавство підтвердження можна знайти в Постанові Кабінета Міністрів України No172 від 19.03.1994 р.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iSmart |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Наповнення матраца | Space Air, комірчастий пінополіуретан, пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Мікромасажний ефект, Вишивка |
| Розмір матраца, см | 180х200 |
| Спальний розмір | Двоспальний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 180 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | Середній |
| Сторона матраца 2 | Середній |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 37738 |
| Гарантія | Гарантія 18 місяців Закону про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості. |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта |
| Назва | Матрац ортопедичний ТМ Ismart Koala Nimbus 180х200 см безпружинний (ISM-051168) |
| Оплата | Накладний платіж-аванс 20% на розрахунковий рахунок або Промолат, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Вартість доставки Meest | 952 грн. |
- Ціна: 10 865 ₴







