
Двоспальний безпружинний матрац для ліжка ТМ Ismart Koala Nimbus 160х200 см Найкращий ортопедичний матрац
12 282,40 ₴
9 448 ₴
- Готово до відправки
- Код: 55051164
Двоспальний безпружинний матрац для ліжка ТМ Ismart Koala Nimbus 160х200 см Найкращий ортопедичний матрац, Висота: 20 см

Матрац Koala Nimbus від iSmart забезпечує високий рівень комфорту та підтримки завдяки поєднанню сучасних матеріалів. В його основі — високоеластична піна Space Air з приємним масажним ефектом і пінополіуретан Sleep Well, що сприяє правильному положенню хребта під час сну. Завдяки середньому рівню жорсткості (3 з 5) матрац ідеально підходить для широкого кола користувачів, гармонійно поєднуючи м'якість і пружність. Висота виробу становить 20 см, а допустиме навантаження – цент; до 130 кг на одне спальне місце, що гарантує тривалий комфорт до 8 років.
Матрац безпружинний двосторонній ТМ Ismart Koala Nimbus
Оптимальний рівень жорсткості: Рівень жорсткості "Середній 3" забезпечує оптимальний баланс між підтримкою та комфортом. Матрац не надто м'який, щоб провалюватися, і не надто жорсткий, щоб створювати дискомфорт. Він підходить для людей, яким важливе правильне положення хребта під час сну, але водночас вони хочуть відчувати легку м'якість і пружність поверхні. Середня жорсткість — універсальний вибір для більшості людей із різними вподобаннями щодо комфорту.
Склад матраца
- Трикотажний чохол: зовнішній шар матраца, виготовлений із м'якого та приємного на дотик трикотажного матеріалу. Він сприяє гарній циркуляції повітря, запобігає перегріванню та надає матрацу відчуття комфорту під час торкання.
- Високоеластична піна Space Air: піна високоеластична та має масажний ефект завдяки своїй профільованій поверхні. Піна повторює контури тіла, створюючи відчуття розслаблення, покращує кровообіг і сприяє швидкому відновленню м'язів під час сну.
- Високоеластичний пінополіуретан Sleep Well — це пружний і довговічний матеріал, який швидко відновлює форму та рівномірно розподіляє навантаження. Він забезпечує комфортну підтримку хребта, адаптуючись до вигинів тіла, і створює оптимальний мікроклімат усередині матраца завдяки гарній повітропроникності.
Характеристики
- Тип матраца: безпружинний;
- Спальне місце: 160х200 см;
- Висота: 20 см;
- Макс. навантаження на 1 сд. місце: до 130 кг;
- Жорсткість (3) середня;
- Наповнення: піна Space Air, Високоеластичний пінополіуретан Sleep Well;
- Тканина чохла: трикотаж;
- Двусторонний: да;
- Чохол: немає;
- Термін служби: 8 років.
Ортопедичний матрац Ismart Koala Nimbus для вашого комфорту
Відчуйте справжній комфорт під час сну з ортопедичним матрацом ТМ Ismart Koala Nimbus. Цей безпружинний матрац розміром 160х200 см призначений для забезпечення оптимальної підтримки вашого тіла, що дає змогу зняти напруження з м'язів і покращити якість відпочинку. Завдяки сучасним матеріалам він забезпечує ідеальний баланс між жорсткістю і м'якістю, що робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує здоровий сон.
Не проґавте можливість насолодитися бездоганним сном! Матрац Ismart Koala Nimbus не тільки покращує якість відпочинку, але й вписується в будь-який інтер'єр завдяки стильному дизайну. Виберіть цей матрац для себе та своїх близьких і зробіть щоночі по-справжньому комфортною. Замовте зараз і відчуйте різницю!
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки по передоплаття 20% от стоимости товара або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Новая Почта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
- Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
- — покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
- — покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
Матраци входять до категорії гігієнічних товарів, тому після розпакування не можуть бути повторно реалізовані. Однак, якщо матрац має виробничу нестачу або дефекти, його можна повернути або обміняти відповідно до гарантійних умов. Законодавство підтвердження можна знайти в Постанові Кабінету Міністрів України No172 від 19.03.1994 р.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iSmart |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Висота | 20 см |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, комірчастий пінополіуретан, Space Air |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Особливості | Вишивка, Мікромасажний ефект |
| Спальний розмір | Двоспальний |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | Середній |
| Сторона матраца 2 | Середній |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Користувацькі характеристики | |
| Назва | Матрац ортопедичний ТМ Ismart Koala Nimbus 160х200 см безпружинний (ISM-051164) |
| Код: | 37734 |
| Гарантія | Гарантія 18 місяців Закону про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості. |
| Оплата | Накладний платіж-аванс 20% на розрахунковий рахунок або Промолат, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта |
| Вартість доставки Meest | 878 грн. |
- Ціна: 9 448 ₴






