Топ
-23%

Матрац ортопедичний ТМ Ismart Koala Soma 180х190 см безпружинний (ISM-051270)
13 478,40 ₴
10 368 ₴
- Під замовлення
- Код: 55051270
Відправка з 22 квітня 2026+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iSmart |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Наповнення матраца | Space Air, комірчастий пінополіуретан, пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Мікромасажний ефект, Вишивка |
| Розмір матраца, см | 180х190 |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 180 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | Середній |
| Сторона матраца 2 | Середній |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Гарантія 18 місяців Закону про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості. |
| Доставка Нова Пошта | Обов'язкова умова! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта |
| Назва | Матрац ортопедичний ТМ Ismart Koala Soma 180х190 см безпружинний (ISM-051270) |
| Оплата | Накладний платіж-аванс 20% на розрахунковий рахунок або Промолат, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Вартість доставки Meest | 820 грн. |
| Код: | 37712 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 368 ₴





