
Сучасна приліжкова тумба Стайл-500 50,2х39х44,2 см Кашемір + Бетон, Приліжкові тумбочки без ручок
2 160,60 ₴
1 662 ₴
- В наявності
- Код: 50071155
Сучасна приліжкова тумба Стайл-500 50,2х39х44,2 см Кашемір +Бетон, Красива приліжкова тумбочка без ручок

Тумба доступна сучасний дизайн Еверест Стайл-500
Тумба приліжкова Еверест з колекції Стайл — це невіддільний елемент меблів у спальні, який стане функціональним доповненням до вашого ліжка. Компактний і сучасний дизайн дає змогу їй гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр, а місткі ящики забезпечують зручне зберігання найнеобхідніших речей. Верхня поверхня тумби може слугувати місцем для розміщення нічної лампи, телефона, склянки води або інших необхідних предметів.
Матеріал виготовлення
Тумба виготовлена з високоякісного ЛДСП, що забезпечує міцність і довговічність виробу. Крайка-ПВХ захищає краї від спрацювання, продовжує термін експлуатації меблів і робить їх естетичнішими. Використання сучасних матеріалів робить тумбу надійною та стійкою до повсякденного використання.
Телескопічні напрямні
У тумбі використовуються телескопічні напрямні, які забезпечують легкість і безшумність руху ящиків. Плавне й безшумне відкривання ящика з повним доступом до його вмісту, додає зручності у використанні.
Телескопічні механізми розраховані на довгий термін експлуатації та витримують регулярне використання без деформацій і заїдань.
Особливості
-
Дві місткі шухляди. Тумба обладнана двома ящиками з телескопічними напрямними, що забезпечує комфортне використання та зручну організацію простору.
-
Компактні розміри. Ідеально підходить для невеликих приміщень, займаючи мінімум простору, але забезпечуючи максимальну функціональність.

Характеристики:
-
Матеріал: ЛДСП, ПВХ (крайка);
-
Ширина: 502 мм;
-
Глибина: 390 мм;
-
Висота: 442 мм.
Шановні покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки за передоплатою 20% від вартості товару або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Нова Пошта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій щодо механічних пошкоджень і комплектації товару, якщо:
— покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
— покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій із товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір, Бетон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП, пластик |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50.2 см |
| Глибина тумби | 39 см |
| Висота тумби | 44.2 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
| Назва | Сучасна приліжкова тумба Стайл-500 50,2х39х44,2 см Кашемір + Бетон, Приліжкові тумбочки без ручок |
| Код: | 38064 |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 1 662 ₴



