
Великий місткий комод із шухлядами для зберігання Стайл-1600 160,2х39х75,4 см Німфея Альба+Дуб Крафт сірий
6 955 ₴
5 077,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50071157
Великий місткий комод із шухлядами для зберігання Стайл-1600 160,2х39х75,4 см Німфея Альба + Дуб Крафт сірий, Матеріал: ЛДСП

Великий комод Еверест Стайл-1600
Комод Еверест Стайл-1600 — це ідеальне рішення для тих, хто цінує просторе зберігання, зручність використання та стильний дизайн. Завдяки продуманій конструкції та сучасному зовнішньому вигляду, цей комод органічно впишеться в інтер'єр спальні, вітальні, передпокою. Елегантне поєднання кольорів робить комод універсальним і відповідним для будь-яких інтер'єрних стилів: мінімалізм, лофт, сканді, класика або модерн.
Матеріал виготовлення

Комод виготовлений із надійних і довговічних матеріалів, що гарантує його стійкість до повсякденного використання. Корпус і фасади комода виготовлені з ЛДСП — забезпечує довговічність, стійкість до вологи та механічних пошкоджень. ПВХ-крайка захищає від відколів, подряпин і продовжує термін експлуатації меблів.
Телескопічні напрямні

Шухляди обладнані телескопічними напрямними, які забезпечують легкість і безшумність руху ящиків. Повне висування забезпечує доступ до всього вмісту без потреби заглядати вглиб.
Телескопічні механізми розраховані на довгий термін експлуатації та витримують регулярне використання без деформацій і заїдань.
Особливості

Шухляди різної глибини з телескопічними напрямними — ідеальні для одягу, аксесуарів, документів або інших дрібниць. З такою системою зберігання діставати речі стає ще зручніше, а комод слугуватиме вам набагато довше.
-
Два закриті відсіки з дверцятами — зручний простір для габаритних речей, книг або техніки.
-
Широка стільниця — чудове місце для розміщення декору, світлин, настільної лампи або вазонів.

Характеристики:
-
Матеріал: ЛДСП, ПВХ (крайка);
-
Ширина: 1602 мм;
-
Глибина: 390 мм;
-
Висота: 754 мм.
Шанувані покупці, зверніть увагу!
- Товари вирушають тільки за передоплатою 20% від вартості товару або пром оплата
- Обов'язкова умова доставки Нова Пошта! Додаткове паковання плате по тарифах Нова Пошта.
- Для попереднього розрахунку вартості доставки зверніться до менеджера магазину.
- Доставка MEEST ПОШТА без додаткового паковання!
Інтернет-магазин не компенсує витрати покупця та не приймає претензій про механічні ушкодження та комплектації товару, якщо:
— покупець не пред'їв кур'єру претензій при його присутності.
— покупець передплатив товарно-транспортну накладну та покинув склад (відділення) кур'єрської служби.
Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій із товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Німфея Альба, Дуб крафт сірий |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Особливості | З ящиками, Без ручок |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 75.4 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Ширина комода | 160.2 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик, ЛДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 38419 |
| Назва | Великий місткий комод із шухлядами для зберігання Стайл-1600 160,2х39х75,4 см Німфея Альба+Дуб Крафт сірий |
| Оплата | Аванс 20% на розрахунковий рахунок або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
- Ціна: 5 077,15 ₴


