Топ продаж
-21%

Табурет "Стандарт" стілець кухонний, табурет сірий, у сірому кольорі для дому
847,96 ₴
673,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: 120016
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Табурет "Стандарт", стілець кухонний, табурет сірий, у сірому кольорі для дому на замовлення
Мінімальне замовлення від 2 штук. Доставка Нова Пошта
Предоплата 20% від вартості.
Термін виготовлення 10-15 днів.
+380638572760

Табурет Стандарт кухонні чудово вписуються в інтер'єр Вашої кухні!
Металеві ніжки каркас покриті порошковою фарбою чорного, сріблястого або білого кольору.
Сидіння обтягнуте якісним шкірозамінником. Кольори на вибір: чорний, білий, бежевий, червоний, оранжевий, фіолетовий, салатовий, синій, жовтий, коричневий, сірий. Висота сидіння 45 см,
діаметр сидіння 35 см
Навантаження до 120 кг


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MirMax |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий, Чорний |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою, сталева профільна труба |
| Особливості | М'яке сидіння |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | табурет |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 2044200258 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 673,66 ₴








