
Стільці кухонні металеві зі спинкою для кухні, Крісло обіднє на кухню
1 853,47 ₴
1 472,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: 120022
Стільці кухонні металеві зі спинкою для кухні, Крісло обіднє на кухню на заказ
Мінімальне замовлення від 2 штук. Доставка Новая Почта (Вантажове відділення!)
Предоплата 20% от стоимости.
термін виготовлення 10-15 днів.
+380638572760

Характеристики
Висота до сидіння — 48 см.
Загальна висота — 98 см.
Розмір сидіння — 40х40 см.
Порошкове фарбування металевого каркаса чорного, сірого або білого кольору
Стильний стілець зі зручною спинкою й оббивкою з високоякісного шкірозамінника. Дуже м'який і комфортний стілець на металевих ніжках. Прекрасно вписується в інтер'єр будинку, кухні, вітальні, а також прекрасний варіант для закладу громадського харчування, готелю, салону краси, приймальні та іншого простору.
З
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MirMax |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Особливості | Наявність спинки, Висока спинка, М'яке сидіння |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип меблів | кухонний стілець |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 980 мм |
| Глибина табуретки | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 2058704642 |
- Ціна: 1 472,77 ₴








