Топ
-23%

Передпокій ГКШ-10 компактний з ДСП 16 мм 1300/350/1900 для дому з гачками та металевими ручками Дуб Сонома Трюфель
7 787 ₴
5 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40404078090767
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Континент |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 2 |
| Колір | Дуб сонома + трюфель |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1300 мм |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 1900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 990 ₴
