Топ
-23%

Передпокій ГКШ-3 мінімалізм 840/350/2100 із дзеркалом Дуб Шамоні для компактних приміщень із гачками та штангою
8 749 ₴
6 730 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40404052721717
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Континент |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 840 мм |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало, ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 840 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб шамоні світлий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 730 ₴

