Топ
-23%

Передпокій Соло-3 Венге компактний з дзеркалом і гачками 1600х400х2100 для вузького коридору
14 950 ₴
11 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40404052760152
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Континент |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1600 мм |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге Магія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 500 ₴

