Топ
-23%

Тумба для взуття Венге 800 мм компактна стильна для передпокою з ящиками та металевими ручками
6 396 ₴
4 920 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40404083475708
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Виробник | Континент |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 1010 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 3 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге Магія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 920 ₴