Топ
-23%

Журнальний стіл Квант білий 650x650 компактний стіл для офісу та вітальні з колесами для зручності
2 145 ₴
1 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40404053232050
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Континент |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | квадратна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Коліщата |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 650 мм |
| Глибина столика | 650 мм |
| Висота столика | 550 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴