Топ
-23%

Стіл журнальний Квант компактний столик з колесами 650 на 650 для вітальні та домашнього кабінету Димчастий
2 509 ₴
1 930 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40404078482065
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Континент |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | квадратна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Коліщата |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 650 мм |
| Глибина столика | 650 мм |
| Висота столика | 550 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Самоа Димчастий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 930 ₴