Топ
-23%

Тумба приліжкова із ДСП 350х350х450 стильна тумба для зберігання речей у кольорі
1 911 ₴
1 470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40404081708197
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Континент |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 35 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Висота тумби | 45 см |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Самоа Димчастий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴
