Топ
-23%

Тумба нічна Дуб Аппалачі 400х350х500 стильна компактна для спальні з телескопічними напрямними
2 821 ₴
2 170 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40404083550775
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Континент |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Висота тумби | 50 см |
| Вага | 16 кг |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб Аппалачі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 170 ₴