Топ
-23%

Журнальний стіл Квант-2 компактний 800 на 500 для офісу вітальні з дубового кабінету Конкордія висота 550 мм
2 886 ₴
2 220 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40404078504472
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Континент |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 800 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 550 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб Конкордія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 220 ₴
