Топ
-23%

Полиця навісна Т-12 Венге Магія 900 мм для зберігання іграшок та книг у дитячій кімнаті з ДСП
1 911 ₴
1 470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40404086947129
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Континент |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 500 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна, підлогова, настільна |
| Кількість рівнів | 2 шт. |
| Глибина | 300 мм |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Полиця навісна Т-12 Венге Магія 900 мм для зберігання іграшок та книг у дитячій кімнаті з ДСП |
| Колір | Венге Магія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴


