Топ
-23%

Полиця приставна для дитячої кімнати 934х250х700 см Дуб Сонома функціональна для зберігання іграшок та книг
2 067 ₴
1 590 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40404086922285
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Континент |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Матеріал | ДСП |
| Довжина | 934 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 700 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Тип встановлення полиці | навісна, підлогова, настільна |
| Кількість рівнів | 2 шт. |
| Глибина | 250 мм |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Полиця приставна для дитячої кімнати 934х250х700 см Дуб Сонома функціональна для зберігання іграшок та книг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴



