
Шафа для одягу Tetris Антрацит 600/520/2100 функціональна шафа для іграшок та речей у дитячу кімнату
6 747 ₴
5 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4085534894
Нова колекція модульної системи для дитячої кімнати TETRIS від меблевої фабрики Континент!
Ми знаємо що дитяча кімната потребує функціональних, містких, а головне гарних та надійних меблів. Тому ми розробили цю серію для задоволення всіх цих потреб)
Ви зможете з максимальною зручністю розмістити всі іграшки, речі так, щоб вони були у легкій доступності та мали своє місце.
Комбінуйте та розміщуйте елементи відповідно до Вашого бачення та зручності.
Великий вибір кольорів-декорів задовольнить бажання кожного по кольоровій гаммі.
Меблі прості у використанні та догляді. Виготовлені з високоякісного ДСП!
Поставляється в розібраному вигляді.
Просимо врахувати!
Відтінок кольору виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі викривленням кольору монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Виробник | Континент |
| Глибина | 520 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ДСП 16 мм. |
| Вага | 60 кг |
| Матеріал фасаду | ДСП 16 мм. |
| Опори | Ніжка — набивна |
| Назва | Шафа для одягу Tetris Антрацит 600/520/2100 функціональна шафа для іграшок та речей у дитячу кімнату |
| Фурнітура | Ручка металева 128 мм, штанга |
| Розмір (ш/г/в) | 600/520/2100 |
| Стан товару | Новий |
| Крайка | ПВХ 0,5 мм |
| Кількість пачок готового вироби | 2 |
| Варіативність | Петлі зліва/петлі праворуч |
- Ціна: 5 190 ₴


