Топ
-23%

Навісна полиця F-12 Венге 1950х320х520 для дитячої кімнати функціональна полиця для зберігання книг та іграшок
5 525 ₴
4 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40404096843687
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Континент |
| Кількість ярусів (полиць) | 8 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 520 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Кількість рівнів | 2 шт. |
| Наявність дверцят | Так |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Глибина | 320 мм |
| Кількість полиць | 8 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Навісна полиця F-12 Венге 1950х320х520 для дитячої кімнати функціональна полиця для зберігання книг та іграшок |
| Колір | Венге Магія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 250 ₴