
Великий комод із ящиками для речей Еверест на 4 ящики Соната-8 140х38х94 Дуб сонома + білий, Довгі комоди
6 241,30 ₴
4 556,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502013
Великий комод із ящиками для речей Еверест на 4 ящики Соната-8 140х38х94 Дуб сонома + білий, Довгі комоди з ДСП
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Можливі колірні рішення:
| Венге + білий | Сонома + білий | Венге + крафт золотий | Крафт білий | Крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
| Основні Характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних шухляд | 4 шт. |
| Кількість дварок | 2 шт |
| Комплектація дзеркалом | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 94 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 140 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип напрямних для висувних шухляд | Телескопічні (кулькові) |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома + білий |
Великий комод Еверест на 4 ящики Соната-8 Дуб сонома + білий, Великий широкий комод Соната-8 від фабрики Еверест — створить оригінальну та стильну композицію в будь-якій частині кімнатного інтер'єру. Чотири гармонійні ящики посередині на напрямних повного висування, а також дві бічні дверцята — у рази збільшують місткість для різних речей. Виготовлений із якісного ламінованого ДСП. Стільниця дасть змогу розмістити додаткові предмети для прикрашання декору, а також зверху можна встановити телевізор. Завдяки доступній ціні Ви можете створити справжню композицію в будинку.
Розміри: Ширина — 140 см Глибина — 38 см Висота — 94 см Комод Соната — 8 можна придбати окремо, оскільки підійде він у будь-яке приміщення. Також модель є частиною модульної системи Соната, з якої можна зібрати прекрасний гарнітур для будь-якої кімнати Вашого будинку. Відеоінструкція зі збирання.
Купити недорого комод Соната-8 Еверест можна в таких кольорах: Дуб сонома + Білий Венге темний + Дуб крафт золотий Венге темний + Білий Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія комодів представлена в різних розмірах: Соната-1 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 75 см Соната-2 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 101 см Соната-3 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 94 см Соната-4 (Ш х ГГ В) 80 х 38 х 94 см Соната В) 120 х 38 х 94 см Соната-7 (Ш х Г х В) 140 х 38 х 94 см Соната-8 (Ш х Г х В) 140 х 38 х 94 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у РОЗОБІНОму ВІДЕ! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником). Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 94 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 140 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Тип призначення | |
| Назва | Великий комод із ящиками для речей Еверест на 4 ящики Соната-8 140х38х94 Дуб сонома + білий, Довгі комоди з ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8457 |
| Висота | 94 см |
| Кількість дварок | 2 шт. |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Тип товару | Комод |
| Фасад | ДСП ламінована |
| Колір | Дуб сонома + білий |
- Ціна: 4 556,15 ₴








