ТОП ПРОДАЖ
-27%

Великий комод Еверест з дверима та ящиком Соната-7 140х38х94 дуб сонома + білий (DTM-2016)
5 349,50 ₴
3 905,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502016
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий комод Еверест з дверима та ящиком Соната-7 Дуб сонома + Білий Місткий комод Соната-7 від фабрики Еверест - дозволить Вам використовувати простір у будинку функціонально та повністю. Чотири розпашні дверці і один невеликий висувний ящик на направляючих повного висування дозволить розмістити багато різних речей, у тому числі посуд, іграшки, книги. На дверцятах і ящику є стильні квадратні ручки. Виготовлений із якісного ламінованого ДСП. Стільниця дозволить розмістити додаткові предмети для декору, а також зверху можна встановити телевізор. Завдяки доступній ціні Ви можете створити сучасну композицію в будинку. Розміри: Ширина - 140 см Глибина - 38 см Висота - 94 см Дану модель можна придбати як окремо, так і в комплекті з іншими модулями колекції Соната для вітальні або спальні. Відеоінструкція по збірці Купити недорого комод Соната-7 Еверест можна у наступних кольорах: Дуб сонома + Білий Венге темний + Дуб крафт золотий Венге темний + Білий Не підійшов розмір - не проблема. Ця Серія комодів представлена в різних розмірах: Соната-1 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 75 см Соната-2 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 101 см Соната-3 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 94 см Соната-4 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 94 см Соната-5 (Ш х Г х В) 105 х 38 х 94 см Соната-6 (Ш х Г х В) 120 х 38 х 94 см Соната-7 (Ш х Г х В) 140 х 38 х 94 см Соната-8 (Ш х Г х В) 140 х 38 х 94 см ЗБІРКА ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ Меблі доставляють у фабричній упаковці (гофрований картон), у розібраному вигляді! У комплект поставки входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником). Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм ) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток Залишилися питання або хочете дешево купити комод Соната-7 Еверест ? Оформляйте замовлення через кошик або тисніть на помаранчеву кнопку чату в правому нижньому кутку екрану і наші фахівці миттєво допоможуть Вам, відповівши на всі запитання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 94 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 140 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8460 |
| Артикул | 00000033831 |
| Висота | 94 см |
| Кількість дварок | 4 шт. |
| Кількість ящиків | 1 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Назва | Великий комод Еверест із дверцятами та шухлядою Соната-7 140х38х94 дуб сонома + білий |
| Тип товару | Комод |
| Фасад | ДСП ламінована |
| Колір | Дуб сонома + білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 905,14 ₴






