
Високий сучасний комод у будинку ящиками для зберігання Евересту на 5 ящиків Соната-2 80 Венге темний + білий
4 491,50 ₴
3 278,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502021
Високий сучасний комод у дім ящиками для зберігання Евересту на 5 ящиків Соната-2 80 Венге темний + білий, постачається в РОЗОБУДНОМУ ВІДЕ
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Високий комод на 5 ящиків Соната-2 Венге + білий
Високий комод Соната-2 з ящиками зроблений із ламінованого ДСП. Він ідеально впишеться в будь-який дизайн кімнати. Модель є частиною модульної системи, з якої можна зібрати гарнітур для вітальні.

Розміри:
Ширина — 800 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 1010 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге + білий | Сонома + білий | Венге + крафт золотий | Крафт білий | Крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
Високий комод Еверест на 5 ящиків Соната-2 Венге темний + Білий
Чудовим доповненням інтер'єру вашого дому стане комод Соната-2 від фабрики Еверест. Цей функціональний предмет меблів стане чудовим елементом, який привнесе розкіш і водночас збереже простір приміщення. Виготовлений із якісного ламінованого ДСП. П'ять ящиків на напрямних повного висування дадуть змогу зберігати речі в порядку. Комод Соната ідеально впишеться в будь-яку кімнату, а також є частиною модульної системи Соната, з якої можна зібрати гарнітур для вітальні. Розміри: Ширина — 80 см Глибина — 38 см Висота — 101 см Відеоінструкція зі збирання Купити недорого комод Соната — 2 Еверест можна в таких кольорах: Дуб сонома + Білий Венге темний + Дуб крафт золотий Венге темний + Білий Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія комодів представлена в різних розмірах: Соната-1 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 75 см Соната-2 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 101 см Соната-3 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 94 см Соната-4 (Ш х ГГ В) 80 х 38 х 94 см Соната В) 120 х 38 х 94 см Соната-7 (Ш х Г х В) 140 х 38 х 94 см Соната-8 (Ш х Г х В) 140 х 38 х 94 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у РОЗОБІНОВНОМУ ВІДЕ! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником). Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + білий |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 101 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8465 |
| Артикул | 00000033820 |
| Висота | 101 см |
| Кількість ящиків | 5 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Назва | Високий сучасний комод у будинку ящиками для зберігання Евересту на 5 ящиків Соната-2 80 Венге темний + білий |
| Тип товару | Комод |
| Фасад | ДСП ламінована |
| Колір | Венге темний + білий |
- Ціна: 3 278,80 ₴









