
Комод на 5 ящиків для зберігання речей Соната-3 80х38х94 Венге темний + дуб крафт золотий
4 860,70 ₴
3 739 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502032
Комод на 5 ящиків для зберігання речей Соната-3 80х38х94 Венге темний + дуб крафт золотий, Комоди Еверест
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Комод Соната-3 Венге темний + Дуб крафт золотий
Практичний комод Соната-3 від українського виробника Еверест є частиною сучасної колекції Соната. Виготовлений у простому лаконічному стилі, без зайвих деталей. Місткість комода містить три широкі шухляди та два маленькі, що дає змогу зберігати в порядку велику кількість речей. Комплектується телескопічними напрямними повного висування для ящиків. Оптимальні розміри дають змогу розмістити комод у будь-якій кімнаті, вітальні, спальні, дитячій і навіть у передпокої.
Купити недорого комод Соната-3 Еверест можна в таких кольорах:
- Венге Темний + дуб крафт золотий
- Дуб сонома + білий
Корпус і фасади комода виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть у дитячу кімнату. Габарити комода Соната-3 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 94 см
Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія комодів представлена в різних розмірах:
- Соната-1 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 75 см
- Соната-2 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 101 см
- Соната-3 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 94 см
- Соната-4 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 94 см
- Соната-5 (Ш х Г х В) 105 х 38 х 94 см
- Соната-6 (Ш х Г х В) 120 х 38 х 94 см
- Соната-7 (Ш х Г х В) 140х 38 х 94 см
- Соната-8 (Ш х Г х В) 140 х 38 х 94 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Уся меблях постачається в РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ та упакована в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання. Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм) хрестова викрутка молоток. Відеоінструкція зі збирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + крафт золотий |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 94 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8476 |
| Назва | Комод на 5 ящиків для зберігання речей Соната-3 80х38х94 Венге темний + дуб крафт золотий |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип товару | Комод |
- Ціна: 3 739 ₴

