
Комод із пеленатором у дитячу спальню 80х45х101 Венге + білий, Комоди дитячі для сповивання
5 304 ₴
4 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502447
Комод із пеленатором у дитячу спальню 80х45х101 Венге + білий, Комоди дитячі для сповивання (телескопі)
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Практичний сповивальний комод від компанії Еверест виготовлений за сучасними технологіями згідно з вимогами ЄС до безпеки матеріалів. Виготовлений із ламінованого ДСП і обладнаний чотирма шухлядами, у яких можна зберігати різне дитяче приладдя, як-от пелюшки, білизну, іграшки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип напрямних для висувних шухляд | телескопи |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00000053496 |
| Висота | 101 см мм |
| Глибина | 45 см |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Тип товару | Сповивальний комод |
| Фасад | ДСП ламінована |
| Колір | Венге + білий |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Відеоінструкція зі збирання
Сповивальний комод Венге + Білий (телескопі)
Комод сповивальний від українського виробника Еверест — практичні та стильні меблі для раціонального розміщення речей. Виготовлений із ламінованого ДСП і обладнаний чотирма ящиками, у яких можна зберігати різне дитяче приладдя, як-от пелюшки, білизна, іграшки. У такому виготовленні виріб бездоганно впишеться в будь-який інтер'єр і стане гарним доповненням спальні або дитячої. У столику передбачені закруглені бічні обмежувачі для безпеки як малюка, так і батьків. Комод комплектується роликовими напрямними для ящиків, але також у продажу є ця модель комода, тільки з телескопічними напрямними повного висування.
Купити недорого сповивальний комод Еверест можна в таких кольорах: Венге + білий, Венге + дуб молочний, Сонома + білий, Німфея альба. Корпус і фасади комода виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan.
Габарити сповивального комода Еверест (Ш х Г х В) 80 х 45 х 101 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Уся меблях постачається в РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ та упакована в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання. Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм) хрестова викрутка молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + білий |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація пеленатором | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00000039987 |
| Висота | 101 см |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Назва | Комод із пеленатором у дитячу спальню 80х45х101 Венге + білий, Комоди дитячі для сповивання (телескопі) |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип товару | Сповивальний комод |
| Фасад | ДСП ламінована |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Венге темний + білий |
| Код: | 8522 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 800 см |
| Глибина комода | 450 см |
| Висота комода | 1010 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Пеленатор | ДСП ламінована |
| Додаткові характеристики | |
| Тип напрямних для висувних ящиків | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 4 080 ₴

