
Кутова шафа гардероб у спальню Соната-700 Венге темна + Дуб крафт золотий, Кутова шафа в вітальню
6 464,90 ₴
4 973 ₴
- Під замовлення
- Код: 502315
Відправка з 15 квітня 2026Кутова шафа гардероб у спальню Соната-700 Венге темний + Дуб крафт золотий, Кутова шафа у вітальню, Виробляється українською компанією Еверест
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Для невеликих квартир немає нічого кращого, ніж кутові шафи, виготовлені з легкого ДСП світлих відтінків. Саме такий варіант пропонує компанія «Еверест Меблі». Модель «Соната» являє собою компактний зовні, але винятково місткий всередині виріб. Завдяки кутовій шафі Соната-700 у вашому будинку не буде витрачено жодного сантиметра, а ваші речі будуть у повному порядку.
Розміри:
Довжина — 700 мм
Глибина — 700 мм
Висота — 2050 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге + білий | Сонома + білий | Венге + крафт золотий | Крафт білий | Крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
| Основні Характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість стулок (дверей) | 2 |
| Стан | Нове |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | двостулковій |
| Тип шафи | кутовою |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2050 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + Дуб крафт золотий |
Кутова шафа Соната-700 Венге темний + Дуб крафт золотий Дводверна кутова шафа Соната — 700 є частиною меблевого гарнітура з колекції Соната. Виробляється українською компанією Еверест. Його можна використовувати окремо або придбати в повному комплекті. Ця модель складається з одного відділення, обладнана двома дверима та укомплектована ергономічною штангою для вішаків. Класичний дизайн гармонійно поєднується із сучасним інтер'єром, а оптимальні габарити дають змогу розмістити шафу в передпокої навіть із невеликою площею.
Відеоінструкція зі збирання
Купити недорого шафу Соната-700 Еверест можна в таких кольорах: Венге темний + білий Венге темний + дуб крафт золотий Дуб сонома + білий. Шафа виготовлена з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть для дитячої.
Габарити шафи Соната-700 (Ш х Г х В) 70 х 70 х 205 см
Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія дає змогу вибрати модель з іншими габаритами: - Шафа двостулкова Соната-600 (Ш х Г х В) 60 х 38 х 205 см — Шафа кутовий Соната-700 (Ш х Г х В) 70 х 70 х 205 см — Шафа розтопної Соната-800 (Ш х Г х В) 80 х 50 х 205 см - Шкаф-Пета-1200 (Ш х Г х В) 120 х 50 х 205 см — Шафа-купе Соната-1400 (Ш х Г х В) 140 х 60 х 217 см — Шафа-купе Соната-1800 (Ш х Г х В) 180 х 60 х 217 см — Шаф-пенал Соната (Ш х ГГ В) 40 х 97 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ Вся меблях постачається в РОЗОБІБНОМУ ВІДЕ та упакована в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання. Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм) хрестова викрутка молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2050 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 700 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + крафт золотий |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | кутовий |
| Ширина | 700 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8559 |
| Артикул | 00000039727 |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Назва | Кутова шафа гардероб у спальню Соната-700 Венге темна + Дуб крафт золотий, Кутова шафа в вітальню |
| Тип товару | Шафа кутова |
| Колір | Венге темний + Дуб крафт золотий |
- Ціна: 4 973 ₴






