
Сучасна маленька передпокій для дому Еверест Мікс Венге + дуб молочний, Передпокій міні
4 102,80 ₴
3 156 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502183
Сучасна маленька передпокій для дому Еверест Мікс Венге + дуб молочний, Передпокій міні (Ш х Г х В) 80 х 38 х 200
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обробляється і відвантажується зі складу упродовж двох-пяти днів
Товар постачається в розібраному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
![]() |
| Венге + Дуб молочний | Венге + Білий | Сонома + Білий |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
Передпокій Мікс Еверест Венге + Дуб молочний
Передпокій для дому Мікс із стильної колекції Мікс від української фабрики Еверест містка та універсальна. Ідеально доповнить інтер'єр передпокою й допоможе все зберігати на своїх місцях. Передпокій Мікс характеризується мінімалістичним дизайном без ручок, що дасть змогу організувати зручну та продуману систему зберігання речей навіть у невеликому приміщенні. Ця модель має повноцінну тумбою для взуття на 6 пар зимового взуття, щит на 4 гачки, дзеркало та дві невеликі полиці для зберігання необхідних аксесуарів. Купити недорого передпокій Мікс Еверест можна в таких кольорах: Венге + Дуб молочний, Сонома + Білий. Передпокій Мікс обладнана дзеркалом, тумбою для взуття на 2 секції, щитом на 4 гачки та двома невеликими полицями. Корпус і фасади передпокою виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan. Габарити передпокою Мікс (Ш х Г х В) 80 х 38 х 200 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Усі меблі постачаються в РОЗОБІБНОМУ ВІДЕ та упаковані в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання. Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм) хрестова викрутка молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + дуб молочний |
| Кількість предметів | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Склад комплекту | |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8643 |
| Артикул | 00000039773 |
| Матеріал | ДСП |
| Назва | Сучасна маленька передпокій для дому Еверест Мікс Венге + дуб молочний, Передпокій міні |
| Особливості | З дзеркалом |
| Тип товару | Передпокій |
| Фасад | ДСП ламінована |
- Ціна: 3 156 ₴








