
Комод у будинку з дверима та шухлядою для зберігання Соната-4 80х38х94 Венге + білий, Комоди для вітальні
3 429,40 ₴
2 638 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502475
Комод у будинку з дверима та шухлядою для зберігання Соната-4 80х38х94 Венге + білий, Комоди для вітальні від торгової марки Еверест
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Комод Соната-4 Венге темний + Білий Сучасний комод
Соната-4 від торгової марки Еверест стане незамінним атрибутом у житловому приміщенні. Є частиною меблевого гарнітура з колекції Соната. Завдяки простому та водночас стильному дизайну інтер'єр стане яскравішим і виразнішим, а також набуде додаткового місця для зберігання необхідних речей. Практична конструкція складається з шухляди й одного великого відділення з двома відкидними дверцятами. Внутрішнє наповнення укомплектоване додатковою полицею. Комод Соната-4 комплектується телескопічними напрямними повного висування для ящиків.
Купити недорого комод Соната-4 Еверест можна в таких кольорах:
- Венге Темний + білий
- Венге + дуб крафт золотий
- Дуб сонома + білий
Місткість комода забезпечує два дверцята з полицями та чотири великі ящики. Корпус і фасади комода виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть у дитячу кімнату.
Габарити комода Соната-4 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 94 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Уся меблях постачається в РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ та упакована в багатошаровий гофрований картон. Є докладна інструкція. Усі деталі просвердлені та готові до самостійного збирання. Для самостійного збирання Вам знадобиться: шестигранний ключ під конфірмат (4 мм) хрестова викрутка молоток. Відеоінструкція зі збирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге + Білий, Венге + білий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 94 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8693 |
| Назва | Комод у будинку з дверима та шухлядою для зберігання Соната-4 80х38х94 Венге + білий, Комоди для вітальні |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип товару | Комод |
- Ціна: 2 638 ₴

