Топ
-23%

Комод Еверест на 4 ящики Бриз К-5 (телескопи) 70х38х72.5 венге + дуб молочний (DTM-2490)
3 897,40 ₴
2 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502490
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод Бриз К-5 (телескопи) Венге + Дуб молочний Стильний та ергономічний комод з висувними ящиками Бриз К-5 від меблевої фабрики Еверест має сучасний стиль і відмінно впишеться в будь-який інтер'єр спальні, дитячої чи вітальні. Наявність прямих ручок надає виробу чіткіших ліній та модернового вигляду. Ця модель є елементом модульної системи Бриз, за бажанням можна придбати повний гарнітур для вітальні в розділі Комплекти. Комод Бриз К-5 комплектується телескопічними напрямними для ящиків, але, також, у продажу є ця модель комода, тільки з роликовими напрямними. Відеоінструкція по збірці Купити недорого комод Бриз К-5 Еверест можна в наступних кольорах: Венге + Дуб молочний Дуб Сонома + Трюфель. Місткий комод складається з 4 великих висувних ящиків із рівними ручками. Корпус та фасади комоду виконані з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть до дитячої кімнати. Комод Бриз К-5 представлений у таких розмірах (Ш х Г х В) 70 х 38 х 72.5 см Не підійшов розмір - не проблема. Серія Бриз дозволяє вибрати модель з іншими габаритами: Комод Бриз К-5 (Ш х Г х В) 70 х 38 х 72.5 см Комод Бриз К-6 (Ш х Г х В) 130 х 38 х 72.5 см ЗБІРКА ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ Меблі доставляють у фабричній упаковці (гофрований картон), у розібраному вигляді! У комплект поставки входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником). Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм ) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток Залишилися питання або хочете дешево купити комод Бриз К-5 Еверест ? Оформляйте замовлення через кошик або тисніть на помаранчеву кнопку чату в правому нижньому кутку екрану і наші фахівці миттєво допоможуть Вам, відповівши на всі запитання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге + Дуб молочний |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 72.5 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 70 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8771 |
| Назва | Комод для речей у будинку на 4 ящики Бриз К-5 70х38х72.5 Венге + дуб молочний, Комоди для вітальні |
| Оплата | Аванс 20% або Пром оплата, Оплата частинами |
| Термін відвантаження | 2-4 робочих дня |
| Тип товару | Комод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 998 ₴
