
Комод для речей із дверима та чотирма ящиками Еверест Соната-5 105х38х94 Великий місткий комод
5 219,50 ₴
3 810,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502701
Комод для речей із дверима та чотирма ящиками Еверест Соната-5 105х38х94 Великий місткий комод, Дуб крафт білий
Доставка по Україні за тарифами перевізника Нова пошта
Після замовлення через кошик із Вами зв'яжеться менеджер
Відсилання товару після передоплаття 20% на розрахунковий рахунок або пром оплата
Замовлення обладнується й відвантажується зі складу в упродовж двох-п'яти днів
Товар постачається в розкладеному вигляді та упакований у картонну фабричну коробку
Комод із дверима та чотирма шухлядою Соната-5 зроблений із ламінованого ДСП. Він ідеально впишеться в будь-який дизайн кімнати. Модель є частиною модульної системи, з якої можна зібрати гарнітур для вітальні.
Розміри:
Ширина — 1050 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 940 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге + білий | Сонома + білий | Венге + крафт золотий | Крафт білий | Крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричного паковання. У комплекті фурнітура для зручного складання, докладна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
| Основні Характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних шухляд | 4 шт. |
| Кількість дварок | 1 шт |
| Комплектація дзеркалом | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 94 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 105 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
|
|
|
| Тип напрямних для висувних шухляд | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | Крафт білий |
Комод Соната-5 Дуб крафт білий Місткий комод Соната-5 — бюджетні та практичні меблі з колекції Соната від компанії Еверест. Простий лаконічний дизайн без зайвих деталей і стандартні розміри дають змогу розмістити його в будь-якій кімнаті, не займаючи багато місця. Комод Соната-5 укомплектований чотирма шухлядами й одним відділенням із відкидними дверцятами. Додатково можна купити інші елементи меблів або готовий комплект цієї серії. Комод Соната-5 комплектується телескопічними напрямними повного висування для ящиків. Відеоінструкція зі збирання Купити недорого комод Соната-5 Еверест можна в таких кольорах: Дуб крафт золотий Венге темний + Білий Дуб сонома + Білий Венге темний + Дуб крафт золотий Корпус і фасади комода виготовлені з екологічно чистого ЛДСП (рівеньень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть до дитячої кімнати. Габарити комода Соната-5 (Ш х Г х В) 105 х 38 х 94 см Не підходить розмір — не проблема. Ця Серія комодів представлена в різних розмірах: Соната-1 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 75 см Соната-2 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 101 см Соната-3 (Ш х Г х В) 80 х 38 х 94 см Соната-4 (Ш х ГГВ) 80 х 38 см Соната (ШГГВ) 80 х 38 х 94 см х В) 120 х 38 х 94 см Соната-7 (Ш х Г х В) 140 х 38 х 94 см Соната-8 (Ш х Г х В) 140 х 38 х 94 см
Меблі доставляються в фабричному пакованні (гофрований картон), у розібраному вигляді! До комплекту постачання входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб ключем для збирання (шестигранником) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ! Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 94 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 105 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 8819 |
| Артикул | 00000053257 |
| Висота | 94 см |
| Кількість дварок | 1 шт. |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Назва | Комод для речей із дверима та чотирма ящиками Еверест Соната-5 105х38х94 Великий місткий комод |
| Тип товару | Комод |
| Фасад | ДСП ламінована |
| Колір | Дуб крафт білий |
- Ціна: 3 810,24 ₴









