ТОП ПРОДАЖ
-23%

Полиця навісна Еверест ПЛН-2 Лайт Німфея Альба (DTM-4668)
991,90 ₴
763 ₴
- Під замовлення
- Код: 504668
Відправка з 15 квітня 2026+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна Еверест ПЛН-2 Лайт Німфея Альба Полиця Еверест ПЛН-2 з колекції Лайт - це зручне та елегантне рішення для організації простору у вашому інтер'єрі. Поєднуючи стильний дизайн і функціональність, вона доповнить вашу кімнату, надавши додатковий простір для зберігання і декору. Дизайн полиці простий і витончений, дозволяючи легко інтегрувати її в різні стилі приміщення. Надається місце для зберігання різноманітних предметів, будь то книги, фотографії, декоративні елементи або важливі дрібниці. Ця полиця надає унікальну можливість покращити організацію простору у вашому будинку, додати функціональність і при цьому підкреслити стиль вашого інтер'єру. Габарити полиці ПЛН-2 Лайт: Ширина - 80 см Глибина - 22 см Висота - 28 см Матеріал виготовлення: Матеріал кромки каркасу - ПВХ Матеріал каркасу - ЛДСП ЗБІРКА ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ Меблі доставляють у фабричній упаковці (гофрований картон), у розібраному вигляді! У комплект поставки входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для збірки вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток У нас Ви можете купити за доступною ціною настінну полицю від фабрики Еверест , а наші менеджери допоможуть Вам у виборі розміру, кольорової гами та дизайну. Хороші, сучасні та якісні меблі чудово впишуться в інтер'єр Вашого будинку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 220 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Німфея Альба |
| Код: | 9581 |
| Артикул | 00000052392 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Назва | Полиця навісна для дому та офісу Еверест ПЛН-2 Лайт Німфея Альба Книжна полиця над столом |
| Призначення | Для спальні, вітальні для дитячої |
| Розташування | Настінні |
| Тип товару | Полиця навісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 763 ₴



