ТОП ПРОДАЖ
-23%

Комп'ютерний стіл Еверест СЛ-1 Лайт 110х55х77 см Дуб сонома (DTM-4669)
3 517,80 ₴
2 706 ₴
- Готово до відправки
- Код: 504669
+380 (63) 857-27-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комп'ютерний стіл Еверест СЛ-1 Лайт 110х55х77 см Дуб сонома Комп'ютерний стіл Еверест СЛ-1 з колекції Лайт- це стильне та практичне рішення для організації вашого робочого простору. Цей комп'ютерний стіл забезпечує оптимальне поєднання функціональності, елегантного дизайну та надійності. Стіл має додаткову функціональність у вигляді бічної тумби з висувним ящиком, що робить його ще зручнішим та організованішим для робочого простору. Комп'ютерний стіл Еверест - чудове рішення для тих, хто цінує комфорт та функціональність у своєму робочому куточку. Цей стіл дозволить вам ефективно виконувати завдання за комп'ютером, зберігаючи при цьому стильний та сучасний вигляд вашого робочого простору. Габарити: Ширина - 110 см Глибина - 55 см Висота - 77 см Матеріал виготовлення: Матеріал кромки каркасу - ПВХ Матеріал каркасу - ЛДСП Матеріал фасаду - ЛДСП Матеріал кромки фасаду - ПВХ ЗБІРКА ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ Меблі доставляють у фабричній упаковці (гофрований картон), у розібраному вигляді! У комплект поставки входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для збирання (шестигранником)! Для збірки вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток У нас Ви можете купити за доступною ціною комп'ютерний стіл від фабрики Еверест , а наші менеджери допоможуть Вам у виборі розміру, кольорової гами та дизайну. Хороші, сучасні та якісні меблі чудово впишуться в інтер'єр Вашого будинку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | Правий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 34 кг |
| Висота | 77 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 770 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код: | 9582 |
| Артикул | 00000052425 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ніжок | ДСП ламінована |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінована |
| Назва | Сучасний офісний комп'ютерний стіл Еверест СЛ-1 Лайт 110х55х77 см Дуб сонома, Стильний письмовий стіл |
| Особливості | Тумба |
| Тип товару | Комп'ютерний стіл |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 706 ₴








